שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות שנשאלנו לאחרונה, אם יש לכם שאלה שלא מופיעה כאן, אנא פנו אלינו

איך אפשר לקבל את המוצרים שקונים באתר ?

ישנן 3 שיטות שילוח לבחירתך.
שליח עד הבית, UPS Pickup ואיסוף עצמי. לכל שיטה עלויות שונות. ניתן לראות את פרטי השילוח, בהתאם לסל הקניות בעמוד עגלת הקניות.

איפה מוכרים את המוצרים בארץ?

חנויות מובילות ברחבי הארץ מוכרות את מוצרי Castelli ו Sportful.

לרשימת החנויות
מה הכוונה ביגוד חורף?

בישראל החורף הוא קצר יחסית למדינות אחרות, אבל כאשר קר, גשום, מעונן או מה שיותר נפוץ שיש שילוב של אלמנטים חורפים עם שמש באותה רכיבה נרצה להתלבש בהתאם. למעשה מסוף אוקטובר מרגישים שקריר בבוקר ומסוף נובמבר עד סוף מרץ (בערך) יש צורך במוצרים יותר חמים מחולצה ומכנס/ביב בלבד. בישראוולו שמציגים מוצר לחורף הכוונה לבגד שמתאים למזג אוויר שנמצא בטווח טמפרטורה מתחת ל 20oC. כלומר כל מצב שלא נוכל להרגיש נוח עם חולצה קצרה ומכנס או ביב קצר.

במה שונה ביב או מכנסיים של נשים מגברים?

יש כמה דברים שמאפניים ביב נשים – גיזרה שונה ותפרים במקומות שונים ע”מ להתאים לצורה של האגן והמותניים, ריפוד בצורה ובעובי שונה המותאם לגוף הרוכבת. בנוסף המיקום של הרצועות שונה בביב לנשים.

איך המידות של Castelli ו Sportful לעומת מותגים אחרים?

המידות של Castelli ו Sportful קטנות לעומת מוצגים אחרים, כלומר לפעמים רוכבים יצטרכו לקחת מידה אחת יותר גדולה ממה שבדרך כלל לובשים. יחד עם זה המידה המתאימה גם תלוי במבנה גוף של הרוכב. ניתן לקבל עוד פרטים בטבלת המידות שיש בעמוד של כל מוצר. שיקול נוסף בבחירת המידה זה גם הטעם של הרוכב ואם הוא אוהב ביגוד צמוד או לא. לדוגמה מי שמעדיף ביגוד צמוד ייתכן ולא ירצה מידה גדולה ממה הוא הוא לובש במותגים אחרים ע”מ להינות ממירב התכונות והעיצוב שמודגש שלובשים בגד צמוד.