המטרה של Isravelo

להביא פתרונות בתחום הביגוד שהולמים את התנאים בארץ בכל העונות באמצעות מוצרים שאני אוהב להשתמש בהם בעצמי, מרגיש טוב איתם, ולא פחות חשוב נותנים לי הופעה מרשימה. באופן כללי, ובלי שום קשר לרמת הרכיבה , ההנאה והיכולות על האופניים מושפעות מכמה גורמים מרכזיים כגון; הכושר הגופני, התאמת האופניים לרוכב (ולא להפך כפי שלפעמים קורה), תנאי מזג האוויר וכמובן הביגוד שלובשים. ככל שנוכל לבחור ביגוד מתאים יותר כך נרגיש טוב יותר ברכיבה. בנוסף, אחרי האימון/תחרות/שלב אנחנו לא נסבול מכאבים או מפציעות מיותרים. אם על הדרך נוכל גם להיראות טוב זה בוודאי רצוי כחלק מההרגשה הטובה, במיוחד בעידן Instagram/ Facebook וכו׳ שכל שניה מישהו דואג להעלות תמונות מהרכיבה האחרונה. בנוסף, נספק לרוכבים אשר יוצאים לטורים גדולים באירופה פתרונות ביגוד רכיבת אופניים למצבי קיצון שהם חלק משיגרת הרכיבה שם גם בחודשי הקיץ. לצורך כך, ישראוולו בע”מ משווק באופן בלעדי בישראל את המוצרים של Castelli ו Sportful. שני מותגים איטלקיים מהמובילים בענף בעולם. בהמשך נבחן אפשרויות להוסיף עוד מוצרים על פי אותה תפיסה של העלאת והרחבת היכולות של הרוכבים בארץ בכל הרמות ומכל הסוגים.

מי עומד מאחורי ישראוולו?

את דרכי בתחום האופניים התחלתי אי שם באמצע שנות ה 70 במערב ארה׳׳ב במדינת ניו מקסיקו, שנמצאת בחלקה דרומי של הרי הרוקי. בגיל 11 עליתי לראשונה על אופני כביש בעלי הילוכים וצמיגים דקים. בשנים הראשונות בעיקר רדפתי אחרי אחי הגדול ואבי ז׳׳ל, כשהם כמו שאומרים “עשו לי בית ספר”. התחביב התפתח לניצנים הראשונים של רכיבות ארוכות בשנים של התיכון ולאחר מכן כשהייתי סטודנט לתואר ראשון. ב 1985 כשעליתי לארץ ומצאתי את עצמי בקיבוץ עין דור, בשיפולי הר תבור,לא ממש רחוק מהכנרת ורמת הגולן. לאזור התווסף כוח הרצון שלי ואופניים סבירים. רכיבות בעליות של פוריה, יבניאל ורמת הגולן שימשו בסיס איתן למשטר אימונים לקראת הגיוס לסיירת הצנחנים. גם בחופשות מהצבא לפעמים רכבתי ע׳׳מ לשמור על כושר וקצת לגוון ולשכוח מהמסעות הרגליים האין סופים של אותם ימים. בתחילת שנות ה 90 כאשר גרתי בבלגיה קניתי אופניים מיצרן שילדות מקומי ורכבתי בעיקר בחודשי הקיץ בשבילים רגועים שסובבים את מערך תעלות המים במדינה.

עם חזרתינו לארץ התמקמנו ליד המשפחה של אישתי במושב אורה שנמצא בהרי ירושלים. מקום שמזמין אליו רוכבים מכל הסוגים. תחילה רכבתי בעיקר בשישי שבת בימי שמש (כלומר כמעט כל השנה) ובעיקר על אופני הרים בשבילים שסובבים את הישוב. משם העניינים התפתחו עם התקדמות הענף בארץ. תחילה חוצה ישראל ב 2003 ותחרויות שטח כמה פעמים בשנה, וב 2004 טראנס אלפ ראשון עם עוד כ 20 רוכבים ישראלים, בעיקר ירושלמים. מאז סיימתי 14 טורים גדולים של 7 עד 10 ימים ברחבי באירופה, ועשרות תחרויות חד יומיות ( Grand Fondos). מאז 2010 עיקר המאמצים שלי היו מכוונים ל Cent Cols על גילגוליו השונים באלפיים הצרפתיים, בפיראנים, בדולומיטים והשנה גם באי הצרפתי הקטן והחמוד קורסיקה. בין לבין הצלחתי לעשות את ה Haute Route פעמיים – מין טראנס אלפ צרפתי על בסיס עליות מאוד מוכרות מהטור דה פרנס ואפילו כולל יום נג׳׳ש בעליה. ה Cent Cols כשמו כן הוא “100 עליות”, Cent בצרפתית זה מאה. העליות הן סוג של נקודת משיכה אצלי. כלומר, יש שני דברים שאני אוהב בעליות; החלק של המבחן העצמי והחלק של הגלישה בצד השני של העליה. כנראה שאפשר לומר שאני סוג של מטפס וותיק שאוהב אתגרים בצורה של ימי רכיבה שכוללים 150 או 200 ק׳׳מ וכמה אלפי מטר טיפוס, אם אפשר אז לכיוון ה 4000, 5000 או אפילו 6000 מטר מצטבר. כן, יש לי חשבון פעיל ב Strava, גלגלים מקרבון ואני רוכב כל השנה בכל מזג אוויר חוץ משלג.

באתר של ישראוולו אני מקווה שתמצאו חוץ ממוצרים טובים גם כתבות מעניינות, תמונות יפות ושלל תוספות.

רכיבה נעימה ובטוחה – לזכור להינות מהדרך אל היעד ולא רק מעצם ההישג להגיע לאן שרצית !!

בברכה,
לני אנגלהרט